ITMG, s.r.o.

Boldocká 18

90301 Senec

info@erpclub.eu

© 2020 by ITMG, s.r.o. , Slovakia

1.

SAP pre financie

Pravdepodobne ste sa pýtali, aký je najpraktickejší spôsob, ako sa dostať do SAP alebo konkrétnejšie, učenie sa SAP FICO (ktoré je úprimné, vám dáva kľúč na rozhodovanie o funkčných moduloch SAP). Teraz, keď ste našli tento kurz, už nemusíte hľadať ďalej.

Sme skúsenými konzultantmi SAP a radi Vám ukážeme ako postupovať v oblasti S/4HANA FI CO.

Pretože sa technológia mení každý deň, zakaždým sa musíme učiť niečo nové. Najlepším spôsobom, ako sa naučiť, ako dobehnúť, je „pracovať na tom“.

 

Tento kurz je navrhnutý tak, aby pokrýval všetky základné pojmy SAP FICO a syntax potrebnú na osvojenie si pokročilých tém v SAP FICO. Aj keď SAP FICO môže otvoriť dvere pre prácu s SAP HANA, SAP FIORI a SAP BASIS a v podstate všetko ostatné s pripojeným slovom „SAP“, má niektoré nové funkcie a nuansy, ktoré musíte naučiť sa.

 

Našou úlohou je urobiť z výuky skvelú a zábavnú skúsenosť so vzdelávaním, aby sme Vám pomohli v napredovaní pri využívaní SAP systémov.

 

V základoch Vás prevedieme základmi modulu ako aj závislosťami pri nastavovaní. Dozviete sa ako vyzerajú údaje a štruktúry potrebné na komplexnú oblasť financií.

 

V rámci kurzov využívame inštruktážne videá, ktoré sú aj súčasť elektronickej verzie kurzov. Ostatné sa dozviete pri riešení praktických príkladov.

 

Základný kurz základy SAP FICO ostatné návody budú pribúdať postupne v uzavretej časti portálu.

Veríme že sa pridáte k nám, aby ste sa naučili ovládať svet SAP s najviac modulmi SAP FICO.